راهکارهای سازمانی

راهکارهای سازمانی

امروزه، برای مدیران شرکت های بزرگ و کوچک ضروری می باشد تا پیشرفت مدیریتی خود و میزان یکپارچگی عملکرد سازمان با استراتژی ها را اندازه گیری نمایند.
با افزایش جمعیت و گسترش تکنولوژی، نیاز به استفاده از ابزارهای کاربردی برای مدیریت کارآمد تر، در سازمان ها احساس می شود. سازمان ها برای رفع نیازهای امروز خود از جمله مدیریت پروژه ها، دسترسی به اطلاعات، همکاری درون سازمانی، ارتباط با مشتریان، توانمندسازی کارکنان و غیره به دنبال راهکارهایی با حداکثر کارایی می باشند.
مایکروسافت با استفاده از نرم افزار ها و پلتفرم های منحصر به فرد خود این امکان را برای مدیران و صاحبان کسب و کار فراهم آورده است تا نیازهای سازمانی خود را رفع کنند و بهره وری و کارایی را در کسب و کار های خود افزایش دهند. سازمان های امروزی به این درک رسیده اند که برای ارتقای بهره وری و جایگاه خود، نیازمند بکارگیری ابزارهای قوی و به روز در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات درون و برون سازمانی می باشند.
شرکت تکران با استفاده از تیم مجرب، جوان و متخصص خود به طراحی، توسعه و پیاده سازی راهکارهای سازمانی مبتنی بر نیازهای کسب و کار شما، یکپارچه سازی نرم افزارهای سازمانی با سایر فرایندهای کسب و کار، حفظ و نگهداشت نرم افزارهای سازمانی و سفارشی سازی مبادرت می کند.

راهکارهای سازمانی شرکت تکران

ما با بهره گیری از ابزارهای قدرتمند و پیشرفته مایکروسافت به سازمان ها کمک میکنیم تا فرآیند های سازمانی خود را بهبود بخشند. تکران با شناسایی نیازهای سازمانی و کسب و کار شما، بهترین راهکارها را برای پیشبرد اهداف سازمانی به شما معرفی می کند.

شیرپوینت

مایکروسافت شیرپوینت یک پلتفرم آنلاین (تحت وب) می باشد که امکان دسترسی راحت به اطلاعات، تعاملات گسترده و کارای درون سازمانی را، در کسب و کار فراهم می کند.

مایکروسافت داینامیک

داینامیک 365 پلتفرم هوشمند تحت وب با طراحی ابری می باشد که مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه ریزی منابع کسب و کار را به صورت یکجا برای مدیران و استفاده کنندگان ارائه کرده است.

پراجکت سرور

مایکروسافت پراجکت سرور نوعی ابزار مدیریت پروژه می باشد که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است که از شیرپوینت به عنوان بستر و پایه خود استفاده می کند.

راهکارهای سازمانی سفارشی

اگر برای مجموعه خود به دنبال یک راهکار جامع و کاملا منحصربه‌فرد با استفاده از نرم افزارهای متن باز (Open Source) هستید، تا نیازهای سازمانی خود را تامین نمایید، ما آماده خدمت به شما هستیم.

پلتفرم ها

از جمله پلتفرم ها و نرم افزارهای شرکت مایکروسافت که کمک ویژه ای به کسب و کار ها و مدیران سازمان ها کرده است می توان به مایکروسافت شیرپوینت، مایکروسافت پروجکت سرور و مایکروسافت داینامیک اشاره کرد. این ابزارها کمک شایانی به سازمان ها و صاحبان کسب و کار نموده است تا جایگاه خود را در دنیای رقابتی امروز ارتقا دهند. مایکروسافت ابزارهایی همچون شیرپوینت، پروجکت سرور و داینامیک ۳۶۵ را برای سازمان ها و مدیران طراحی کرده است تا آنها بتوانند در تصمیم گیری های خود به درستی عمل کنند و با بهره گیری از این فناوری های به بهبود عملکرد سازمانی خود کمک کنند. تکران با بهره گیری از نیروی متخصص و دانش گسترده در این زمینه، به شرکت ها و صاحبان کسب و کار کمک میکند تا با استفاده از این پلتفرم ها و سرویس ها به ارتقای کارکردی و کارآمدی، در سازمان خود، بپردازند.

راهکارهای سازمانی
021-22130288 021-26741787

برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس در صفحه زیر اقدام نمایید.

تماس با ما